“Таємничість сучасного інтер’єру”. Yalanzhi Objects презентували новий світильник “Марево”

/ Декор /

Yalanzhi Objects анонсує появу свого нового світильника — Марево. Цей продукт є втіленням легкості, інспіроване відчуттям першого осіннього туману.

“Марево було створене, щоб перенести відчуття природи та її таємничості в сучасні інтер’єри. З його вільною, порожнистою структурою, світильник не тільки освітлює приміщення, але й створює унікальні ігри світла та тіней, нагадуючи про динамічний ритм природи”, –  каже Юлія Яланжи, співзасновниця та дизайнерка Yalanzhi Objects.

Фото: Yalanzhi Objects

Основні особливості Марева полягають у його порожнистій структурі: ця властивість дозволяє світлу вільно циркулювати, не обтяжуючи простір, але додаючи йому легкості та повітряності.

Прикметним є дизайн: світильник поєднує в собі естетичні та функціональні аспекти, створюючи живий динамічний акцент у будь-якому інтер’єрі. Важко не відзначити медитативний ефект цього об’єкта. Спостерігаючи за грою світла та тіней, яке створює Марево, можна відчути глибокий спокій та зосередженість.

Фото: Yalanzhi Objects
Фото: Yalanzhi Objects
Фото: Yalanzhi Objects
Фото: Yalanzhi Objects
Фото: Yalanzhi Objects
Фото: Yalanzhi Objects

Світильник буде представлений на виставці ДВРЗ design days 26 та 27 серпня, події для справжніх поціновувачів предметного дизайну за адресою Київ, вул. Алматинська 8.

Бренд Yalanzhi Objects є однією з компаній у галузі дизайну світильників та декору, відомий своїм предметним дизайном та сталим підходом у виробництві. 

Світильники Yalanzhi Objects втілюють позачасову тяглість, що об’єднує покоління, досвід та сенси у кожному домі. 

 

 

Читайте також:

Made in Ukraine відкриває поп-ап магазин українських меблів та декору ETNIKA HOME

Paintit створили інструмент для генерації дизайнів інтерʼєру на основі заданих параметрів

Чотири українські проєкти потрапили у шорт-лист англійської премії Restaurant & Bar Design Awards