Yakusha Design створює концепцію розвитку та реконструкції Чернігова

Мультидисциплінарна студія живого дизайну та архітектури почала роботу над створенням концепції відновлення міста. У рамках авторського проєкту "Чернігів - стійке місто" розроблятимуть його генеральний план. 

Про це повідомляє засновниця Yakusha Design Вікторія Якуша.

Команда прагне переосмислити стратегію значення міста, спираючись на його багатовікову історію та на те, як її можна поєднати із сучасністю. 

“Архітектура, яка створена навколо людини, її комфорту, її вільного руху, відображає те світле майбутнє, яке об’єднує нас в нашій боротьбі. Саме тому треба починати зі стратегії, запропонувати вектор розвитку міста, підтримати його ідентичність, створивши архітектурний код з особливостями регіону та елементами культурної спадщини, із залученням громади”, – зазначає дизайнерка. 

Наразі Yakusha Design обговорили напрацювання проєкту зі створення генплану з міським головою Чернігова Владиславом Атрошенком. До подальших етапів розробки і деталізації запрошують долучитись усіх охочих фахівців. 

Проєкт українського екологічного котеджного містечка. 2016 рік. Візуалізація: Yakusha Design

Проєкт українського екологічного котеджного містечка. 2016 рік. Візуалізація: Yakusha Design

Проєкт українського екологічного котеджного містечка. 2016 рік. Візуалізація: Yakusha Design

Yakusha Design – мультидисциплінарна студія живого дизайну та архітектури, яку заснували у 2006 році. Команда створює сучасну українську архітектуру, інтер’єри, а також заснувала й розвиває колекцію меблів, світла та декору FAINA

Колекція бренду меблів FAINA. Фото: Yakusha Design

Колекція бренду меблів FAINA. Фото: Yakusha Desig

В авторських проєктах Yakusha Design сповідує естетику мінімалізму, яка набуває нових рис у поєднанні з живою енергією природи. Свої ставки у майбутній архітектурі й дизайні команда робить на екологічність та поєднання минулого із сучасним

Окрім архітектури та дизайну, у портфоліо студії низка соціально-культурних проєктів: від дизайн-експедиції “Земля надихає” та креативного лекторію Ya Vsesvit, до подкасту з казками народного епосу та створення документального фільму про ремесла, що нині зникають.

 

 

 

Читайте також

ООН створила спеціальну групу, яка координуватиме відбудову Харкова

Поблизу автовокзалу “Львів” хочуть звести житлово-комерційний комплекс

У столиці оголосили про проведення загальноміської толоки. Киян запрошують долучитись