Workshop 2.0+ Colorlab. У Києві в будівлі фондової біржі відкрився новий шоурум дизайнерських меблів і шпалер

15 серпня у Києві в будівлі фондової біржі відкрився новий простір Workshop 2.0+ Colorlab, який поєднав у собі два бренди: шпалери + фарби ("TheO" в коллаборції з "Adler") та новий бренд меблів + декор "Litvinenkodesign".

Ідея для цього простору визрівала вже давно, але команда ніяк не могла знайти капсульне приміщеня, в якому можна було б об’єднати два бренди.

“Перший раз коли ми потрапили у приміщеня, воно мало вигляд звичайного офіса з трьома слоями кавроліну і флюремісцентними лампами на стелі. Але картинка і планування одразу з’явилися перед очима. До того ж, вид з вікна був дуже чарівний! У будівлі дуже багато креативних молодих людей з різних сфер: художники, фотографи, дизайнери та засновники фешн-брендів.
Уся ця енергетика мабуть впливає і об’єднує”, – каже CEO і головний дизайнер TheO Wallpapers Євген Литвиненко.

Фото: WORKSHOP + COLORLAB 2.0

Дизайнер ділиться, що відкриття власної студії було його мрією відтоді, як він переїхав у Київ 15 років тому. Зробити місце, в якому б можна було показати усі вироби і прототипи над якими працюєш, та зустрічатися з колегами дизайнерами і архітекторами, щоб презентувати і обговорювати усе.

Фото: WORKSHOP + COLORLAB 2.0
Фото: WORKSHOP + COLORLAB 2.0

“Чому саме зараз? Поки є вільні руки та у невеликих майстерень і великих виробників є вільні станки, вони охоче беруться за нові складні хоч і невеликі вироби, а також охоче з радістю роблять перші прототипи. Це відкрило нам безліч можливостей! Наприклад, ми знайшли гарних токарів, які допомогли нам розробити цілі системи, на яких базується більша частина лінійки, ковалі, які узялися за експерименти і нестандартні елементи. Столярні цеха також погодилися виконати фантастичні криволінійні шпоновані роботи… Вже майже перед відкриттям нам пощастило знайти талановитого кераміста, справжнього майстра, який погодився зробити нам наші підсвічники з відбитками старих індустріальних деталей”, – розповідає про процес дизайнер.

З представленням фарб та шпалер, за словами Євгена, було простіше. Колекції треба було лише гарно подати і скомпонувати у фізичному просторі з правильним світлом та аксесуарами.

Фото: WORKSHOP + COLORLAB 2.0

Так, у студії представлені прототипи нової лінійки меблів та декору від Litvinenkodesign, а також колекція кольорів “Київ”, які були взяті з архітектури Києва. Вони чудово поєдналися з серією шпалер з доповненою реальністю. Остання колекція RGB шпалер, презентовані у Парижі в BHV Marais, з реагуванням на колір світла, дитячі шпалери — бестселери, які завжди полюбляють та використовують дизанери і архітектори у своїх проєктах.

В майбутньому цей простір планують використовувати для різноманітних воркшопів, лекцій та освітніх заходів.

 

 

Читайте також:

ELIO HOME Ø Carbon policy. Виклик та обов’язок

Українська автентичність Varenycia Group: залишатися собою, встигати все і ще трішки

 

Христина Бадзян та відтінки старого дерева. Sadolin: Обережно, пофарбовано!