Всеукраїнський архітектурний фестиваль PROSTONEBA

21-23 серпня 2020 року у Києві на ВДНГ пройде восьмий щорічний Всеукраїнський архітектурний фестиваль PROSTONEBA, мета якого – обговорення сучасної української архітектури та культури, привернення уваги до актуальних проблем, розвиток дискурсу та об'єднання професійної спільноти.

PROSTONEBA – це простір для спілкування та обміну досвідом архітекторів, дизайнерів, урбаністів, ландшафтних архітекторів, компаній-виробників, інвесторів та мешканців міста. Щороку фестиваль збирає тисячі відвідувачів – професіоналів та просто поціновувачів міської культури, архітектури, дизайну та урбаністики.

Тема цьогорічного Фестивалю: “Архітектура і культура”

На відвідувачів чекає:

 • предметний дизайн;
 • арт-майданчики;
 • виступи відомих особистостей в галузі архітектури та культури;
 • презентації та майстер-класи архітекторів та дизайнерів;
 • виставка новітніх технологій;
 • конкурси та інтерактиви;
 • круглі столи та дискусії діячів культури, архітектури та мистецтва;
 • архітектурні читання.
 • Програма першого дня

  Програма другого дня

  Програма третього дня

Одна з основних розмов на PROSTONEBA цього року – розмова про Культуру стосунків між замовником, девелопером, інвестором та архітектором. Як ефективна комунікація та якісна взаємодія перетворюються на успішну реалізацію? Що саме робить проєкт комерційно, естетично та функціонально успішним?

“Реновація заводу Арсенал” від головного архітектора AVG Group Олександра Максімова, розповідь про будинок-студію для гурту THE HARDKISS від архітектора Андрія Гутовського, “Архітектурні читання” від архітекторки та депутатки Ганни Бондар та багато інших не менш цікавих лекцій, кейсів, майстер-класів та дискусій чекають на відвідувачів в лекторії Фестивалю.

Організатори та учасники Всеукраїнського архітектурного фестивалю PROSTONEBA запрошують 21-23 серпня на великі обговорення!

Перше враження про місто людина отримує споглядаючи його архітектуру. Остаточне враження формується від взаємодії та спілкування з іншими людьми, що живуть в цьому місті.

Локація фестивалю PROSTONEBA 2020 – столичний ВДНГ

Що таке гарне місто? Як вам такі складові формули: Культура + Архітектура? Чи може: Культура = Архітектура або Культура * Архітектура = Цінність? Який вигляд має ваша формула?

Організатори Фестивалю: Агенція архітектури та дизайну ZDORENKO Agency та Журнал PRIMA INTERIOR.

Вхід на фестиваль вільний.

Подивитись/завантажити програму можна тут, а як це було минулого року, читайте в нашому матеріалі.