Вроцлав надасть на будівництво найбільшого реабілітаційного центру у Львові €1 млн

/ Події /

Польське місто долучиться до створення національного реабілітаційного центру "Незламні" та виділить на його зведення 1 мільйон євро.

Про це повідомив під час робочого візиту мер Вроцлава Яцек Сутрик.

“Львів є нашим братерським містом і добрим другом. Ми підтримуємо вас, українців, ми – з вами”, – сказав посадовець.

Нагадаємо, що у Львові планують створити реабілітаційний хаб “Незламні”. У ньому займатимуться встановленням кісткових біоімплантів та екзоскелетів, проводитимуть реконструктивні операції на кінцівках, мікрохірургію кисті та ендопротезування. Тут не лише встановлюватимуть протези, а й займатимуться їх виробництвом. 

Концепт майбутнього вигляду реабілітаційного центру “Незламні”. Візуалізація: unbroken.org.ua

Для того, аби втілити проєкт, необхідно зібрати 77 мільйонів євро. Під час презентації на Форумі донорів на створення нового медзакладу компанії-партнери пожертвували 2 мільйони євро. 

“Ось так, крок за кроком, завдяки друзям та партнерам, йдемо до здійснення нашої великої мети. UNBROKEN – це екосистема підтримки та турботи про людей, які постраждали від війни”, – зазначив Андрій Садовий.

Новий реабілітаційний центр “Незламні” запрацює на базі Першого територіального медичного об’єднання Львова. Планується, що у ньому лікуватимуть понад 50 тисяч пацієнтів та проводитимуть понад 10 тисяч операцій щороку.

 

 

Читайте також

balbek bureau розробляє проєкт реставрації зруйнованих росією сільських будинків

В Ісландії побудують найбільший завод з обладнанням для уловлювання CO2

Японія допоможе Україні з будівництвом тимчасового житла для переселенців