Волонтери відновили зруйнований будинок в Ірпені

/ Україна /

Йдеться про нагальну відбудову, яку здійснили учасники «Добробату».

Про це розповідають на сторінці волонтерського батальйону в фейсбуці. 

«Упродовж п’яти днів добробатівці завершили відбудову покрівлі оселі, у якій мешкав господар з родиною своєї доньки. Внаслідок кількох ворожих «прильотів» у домі сталася пожежа, яка знищила все, лишивши лише обгорілі стіни», – розповідають представники організації.

Відновлення здійснили за гроші меценатів. Таким чином волонтери заклали частину стіни газоблоком і поладнали покрівлю. Зокрема, змайстрували новий каркас даху, накрили його шифером з комплектуючими та змонтували фронтон, встановили металопластикові вікна та вхідні металеві двері.

«Нагальне відновлення даху стало можливим завдяки коштам, які вдалося зібрати співачці Наді Дорофєєвій після випуску кліпу на пісню «У твоїй душі». Фінансування ж від компанії ROOM 8 GROUP допомогло змонтувати нові вікна та двері. Також вдячні мережі ресторанів японської та європейської кухні «Євразія» за допомогу з обідами для волонтерів та директору «Ірпінське АТП 13250» Олександру Лабунському за надані автобуси для виїздів в Ірпінь», – розповідають волонтери.

 

 

Читайте також

В Ірпені відновили 308 багатоповерхових і 120 приватних будинків

У Дорсеті занедбані сільські сараї XIX століття переобладнали в будинки відпочинку

Вінничанин змонтував будинок за 72 години за власною технологією швидкого зведення