Волонтери відновили напис “Херсон” на в’їзді в місто

Херсонське медіа "Вгору" показало, як волонтери відновили стелу при в'їзді у Херсон. 

Довгий час ця стела при в’їзді в місто не оновлювалася та не ремонтувалася.
А напис з назвою “Херсон” був сильно пошкоджений.

Власними зусиллями волонтери пофарбували стелу у синьо-жовті кольори.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Вгору | Новини | Херсон 🇺🇦 (@vgoru)

“Мрію, щоб рідний Херсончик знов засяяв яскравими фарбами та завжди був під жовто-блакитним прапором!”, – підписав відео волонтер з Херсона Андрій Пєтухов.

 

 

Читайте також:

 

У Львові оголосили тендер на реставрацію палацу Бесядецьких

balbek bureau додало до мапи відбудови сіл Миколаївщину та Запоріжжя

У Сумах створять єдині правила вигляду МАФів