Власника зруйнованого будинку Гавсевича в Одесі зобовʼязали сплатити штраф та відновити будівлю

Власника будинку Гавсевича, що розташований у парку Шевченка, зобовʼязали сплатити штраф у розмірі 170 тисяч гривень та відновити споруду після того, як її незаконно частково розібрали.

Про це повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер.

Також він зазначив, що ТОВ “УНІВЕРСАЛ ДІРЕКТ”, яке володіє будинком, зобовʼязано до 15 серпня надати Департаменту культури ОВА проєкт повного відновлення пам’ятки в його історичному вигляді, а після погодження проєкту провести роботи згідно з дедлайном.

“У випадку просрочки дедлайнів Одеська ОВА звернеться до суду щодо повернення будівлі до державної власності і розгляне пропозиції інших, більш сумлінних інвесторів, які здатні будуть зберегти пам’ятку архітектури”, – наголошує Олег Кіпер.

Фото: ДАБК Одеси

Також Олег Кіпер уповноважив Департамент культури ОВА перевірити всі пам’ятки архітектури Одеси, які свого часу міська та обласна ради передали в приватну власність.

Нагадаємо, 5 липня прокуратура Одеської області відкрила кримінальне провадження у справі незаконного демонтажу двоповерхового маєтку Гавсевича, що є памʼяткою архітектури.

 

 

Читайте також:

Прокуратура відкрила провадження через розібраний двоповерховий маєток Гавсевича в Одесі

Турецькі спеціалісти допоможуть відреставрувати Аккерманську фортецю на Одещині

Територію історичного центру Одеси, яка потрапила до спадщини ЮНЕСКО, розширять