Виставка українських креативних брендів “Ukrainian Design Brands. Тотальна присутність” пройде одночасно в Києві та Парижі

Агенція з дослідження і реалізації проєктів у сфері дизайну Maino Design разом із Kooperativ презентують новий формат проведення виставок предметного дизайну. Роботи українських виробників будуть показані у двох вимірах одночасно: фізичному та віртуальному.

Так, на новому креативному майданчику Києва KOOPERATIV із 5 до 19 вересня проведуть фізичну виставку предметного дизайну, і паралельно з 4 до 18 вересня ця ж виставка буде показана на Digital Fair паризької виставки Maison et Objet. Віртуальна екскурсія київською виставкою та віртуальні шоу-руми з можливістю продажів будуть доступні професіоналам з усього світу, а українці вперше наживо побачать те, що зазвичай експонується в Парижі.

Нагадаємо, агенція Maino Design у рамках проєкту UKRAINIAN DESIGN BRANDS третій рік поспіль презентує українські бренди світовій аудиторії на виставках у Парижі.

KASSONE
RDWOOD + Ryntovt Design
FFFACE, Waone Interesni Kazki та Neutrum
Art & Design by Kristina Gaidamaka
miracle2people
ZEGEN

“Ми не хочемо втрачати темпу креативного експорту і зупиняти розвиток. Для проєкту це значить — не пропускати жодного салону Maison & Objet. Представляємо цього разу десятку учасників, вже добре відомих і молодих. А додатковий вимір — це додаткові можливості”, —  Сана Шевченко, директорка Maino Design.

На виставці в Києві і в Парижі (он-лайн) будуть представлені дизайнерські меблі для дому, для дорослих та дітей, outdoor, кераміка, арт-об’єкти та килим. Серед учасників: Art & Design by Kristina Gaidamaka, KASSONE, Container design studio, miracle2people, Sleep.Onnn, GOMINGIR, ZEGEN, GORN, RDWOOD + Ryntovt Design та FFFACE із двома брендами — Waone Interesni Kazki та Neutrum.

Проєкт збере навколо себе не тільки професійну аудиторію, а й широке коло бізнес орієнтованої та культурної спільноти, яка зацікавлена у розвитку економіки країни.

Sleep.Onnn
GORN
GOMINGIR
Container design studio

“У ситуації, коли ми “живемо історію”, нам випав унікальний шанс запропонувати адаптацію і нове рішення для нових реалій життя і ведення бізнесу. Сектор дизайну, як складова креативних індустрій є одним із найбільш потенційно перспективних напрямів економіки у майбутньому. Наша робота — сприяти перетворенню українського творчого потенціалу у повноцінний економічний ресурс”, — коментує кураторка проєкту Ukrainian Design Brands Анастасія Білецька, креативна директорка Maino Design.

19 вересня у рамках проєкту пройде Форум “Креатив на експорт”. Спеціальний гість події, комерційний директор салону Maison & Objet Гійом Прот, розповість про експортні перспективи українського дизайну в Європі та світі, а українські дизайнери, експорт-менеджери та засновники брендів  поділяться власними успішними кейсами.

Коли:

 • 05-19.09.20 Kyiv, KOOPERATIV. Фізична присутність, доповнена реальність
 • 04-18.09.20 Paris, DIGITAL FAIR. Віртуальна присутність
 • 19.09 — Форум “Креатив на експорт”

Організатори:

Агенція з дослідження і реалізації проєктів у сфері дизайну Maino Design та простір KOOPERATIV

Партнери:

 • FEDORIV HUB
 • EDS Европейская Школа Дизайна
 • Українська Асоціація Меблевиків
 • Manders Ukraine
 • DIM

Інформаційні партнери:

 • PRAGMATIKA.MEDIA
 • PRIMA
 • HIS
 • Design4Ukraine
 • ZLODEI

Учасники:

10 українських учасників — вже відомі, а також нові гравці на ринку предметного дизайну