У The Metropolitan Opera розірвали контракти з російськими виконавцями та заспівали український гімн – відео

/ Події /

Представники провідного театру США заявили про розірвання контрактів із артистами з росії, які підтримують путіна та його політику. Це рішення залишиться в силі до повного припинення війни в Україні.

Про це повідомляє генеральний директор The Metropolitan Opera Пітер Гельб.

Наразі тут розірвали контракти з російським диригентом Валерієм Гергієвим та співачкою Анною Нетребко.

Перед прем’єрою опери Верді “Дон Карлос”, на якій вони мали виступати, прозвучав національний гімн нашої країни у виконанні оркестру та хору Метрополітену під керівництвом канадського диригента Янніка Незе-Сегена, призначеного замість Гергієва.

Окрім The Metropolitan Opera, Гергієва відсторонили від посади головного дерижера Мюнхенського філармонічного оркестру, а європейський менеджмент повністю розірвав з ним відносини.

Наразі Міланський театр “Ла Скала” вимагає від російського диригента засудити військове вторгнення Росії в Україну. Якщо цього не станеться, його виступи з оперою “Пікова дама”, які заплановані з 5 по 13 березня, скасують, а самого – відправлять на батьківщину.

Також скасували виступ Анни Нетребко та Юсіфа Ейвазова у концертній залі Musikuset Aarhus (Данія) через загострення ситуації в Україні та через політичні погляди виконавців.

 

 

Читайте також

Disney, Warner Bros. Entertainment и Sony Pictures припинять прокат і показ фільмів в росії

Театр російської драми ім. Лесі Українки перейменують через напад окупанта

1,7 млрд грн: українці продовжують збирати кошти для наших захисників — звіт ПриватБанку