Ветерани Київщини та Закарпаття піднялися на Говерлу

/ Події /

Пʼятдесят українських ветеранів з Київської та Закарпатської областей спільно з головою КОВА Миколою Калашником здійснили сходження на найвищу точку України - гору Говерлу. 

Про це йдеться у пресрелізі КОВА.

Як зазначив Микола Калашник, натхненням для сходження став документальний фільм “Друге дихання”, що розповідає про українських військових, які після важких поранень та ампутацій змогли підкорити Кіліманджаро.

Зокрема, серед тих, хто стояв на вершині Говерли, були ветерани, які втратили кінцівки на війні.

Фото: КОВА
Фото: КОВА
Фото: КОВА
Фото: КОВА
Фото: КОВА

Подія мала на меті підтримати ветеранів, мотивувати їх до активного життя та зміцнити відчуття єдності.

Захід організовано за сприяння Міністерства у справах ветеранів та інших державних і місцевих органів. Для транспортування учасників були задіяні інклюзивні вагони “Укрзалізниці”.

 

 

 

Читайте також:

Новий нічний поїзд у ЄС поєднає Швейцарію, Данію та Швецію: продаж квитків стартує 4 листопада

У Бородянці на місці тимчасового Активного парку зʼявиться постійний

У Львові затвердили 16 радіальних веломаршрутів