Вентилятор, розроблений Dmytro Novikov Design, отримав престижну нагороду за дизайн

Новий продукт німецького виробника Blauberg Ventilatoren, дизайн якого розробляла українська студія Dmytro Novikov Design, отримав престижну нагороду Design Plus powered by ISH. 

“Dmytro Novikov Design співпрацює з підприємством VENTS у складі Blauberg Group. Продукцію компанії представлено у більш ніж 120-ти країнах світу. Тож, гарна новина з Німеччини – наша дизайн-розробка Blauberg Reneo-Fit отримала нагороду Design Plus! Blauberg Reneo-Fit – це серія сучасних, привабливих зовні (Y-design line) та з дуже продуманим контентом і ефективністю вентиляторів, якими будуть користуватись люди у всьому світі”, – поділився новиною арт-директор Дмитро Новіков.

Reneo-Fit – це компактна стельова припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла у дизайнерському тепло- та звукоізольованому корпусі iз EPP, що демонструє продуктивність до 100 м³/год.

Експертне журі обрало переможців поміж 133 заявок, поданих 88 компаніями з 23 країн світу. 32 продукти-переможці представлені на виставці ISH 2023 у спеціальній виставковій зоні в павільйоні 3.1. Сама виставка відбулась у Франкфурті-на-Майні з 13 по 17 березня 2023 року.

ISH 2023 є провідною світовою виставкою в галузі кондиціонування та вентиляції, і цього року проходить вперше за останні 4 роки (через ковідні обмеження).

Фото: ISH

Цьогорічна виставка зосереджена на рішеннях для сталого майбутнього, а в категорії Design Plus нагороди отримали перспективні продукти, які демонструють оптимальне поєднання екологічності, промислового дизайну, естетичної привабливості та функціональності.

 

 

Читайте також:

Венеційська бієнале оголосила учасників 18-ї архітектурної виставки

10 українських брендів домашнього декору взяли участь у виставці в Німеччині

Виставка українських митців в Парижі на International Biennial of Crafts and Creation Revelations