Варшава допоможе Києву модернізувати потяги, вагони для яких були виготовлені в москві 

/ Урбаністика /

Осучаснити планують поїзди серії 81.

Про це йдеться на офіційній сторінці Metro Warszawskie.

“Варшавський метрополітен допоможе київським колегам модернізувати потяги серії 81, які використовують в українському метро. Представники перевізників обох міст обговорили на зустрічі співпрацю, ініціаторами якої виступила Міжнародна асоціація польських підприємців в Україні”, – заявляють представники Metro Warszawskie.

Зокрема зазначають, що парк метро столиці України має потяги серії 81, вагони та запчастини до яких були виготовлені у росії. Варшавська підземка також має подібний парк із 22 потягів серії 81, утім, спромоглась оновити та модернізувати їх, а тепер допоможе Києву, щоб підсилити його незалежність від поставок із країни-агресорки.

Фото: Metro Warszawskie

“Це не ідентичні одиниці тим, що використовуються в Києві – колія рейок у Польщі трохи вужча. Однак, за винятком ширших колісних осей, поїзди дуже схожі. Тому представники варшавської компанії заявили про підтримку в постачанні запчастин, а також про допомогу в обміні знаннями та досвідом, необхідними для модернізації українських поїздів”, – мовиться у повідомленні.

Невдовзі до Варшави прибуде робоча група з Києва, яка розробить конкретні рішення.

 

 

Читайте також

Петиція про встановлення лав для сидіння на станціях метро набрала майже 6 тисяч голосів

Фудкорти, пивоварня та громадський простір. Німецький бізнесмен оновить Житній ринок

Чехія провела “референдум” щодо приєднання Калінінграду, а тепер прокладає “Пивний потік-1”