Про це повідомили у пресслужбі ГО ReThink.
Так, будівельники та демонтажні компанії можуть продати залишки матеріалів, зменшуючи витрати на утилізацію та створюючи нові можливості для бізнесу. Зареєстрованих на платформі постачальників верифікують експерти організації ReThink.
“Учасники будівельної галузі стикаються з багатьма обмеженнями для повторного використання матеріалів: сумніви щодо якості, брак довірених постачальників, нестача знань щодо технік відновлення матеріалів. ПОВТОРНО допомагає подолати ці перешкоди та зробити архітектурні рішення більш екологічно сталими”, — зазначила координаторка проєкту Світлана Усиченко.
Архітектори можуть знайти необхідні матеріали для своїх проєктів та отримати доступ до практичних порад щодо роботи з ними. Громади мають можливість розміщувати інформацію про відходи руйнувань та залучати партнерів для їх ефективної обробки відповідно до законодавства.
Читайте також:
Брухтоспалювальний завод на Сирці припинить роботу через шкідливі викиди
Харків звернувся до ЮНЕСКО по допомогу у відновленні Держпрому
