В Україні запустили благодійну ініціативу “Відправ Франка на фронт”

/ Події /

Куратор креативної агенції Projector Андрій Міщенко ініціював збір коштів на підтримку ЗСУ у незвичний спосіб - він пропонує "відправити Франка на фронт".

Благодійна акція передбачає збір коштів зі встановленою сумою – 20 гривень, повідомляє Projector. 

“Ви можете відправляти одного Франка на день або декілька. Відправляти щодня або щотижня. З перервами чи без. Усі зібрані кошти надішлють до різних волонтерських організацій, аби допомогти максимальній кількості людей”, – зазначають організатори. 

Таким чином автор ідеї намагається привернути увагу до того, що кількість донатів на підтримку української армії та громадян України, що постраждали через війну, зменшилась: “Однак навіть 20 гривень можуть суттєво змінити картину”. 

До акції долучився литовський режисер й аніматор-ілюстратор Робертас Невецька й показав, чого вартий один Франко.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Відправ Франка на фронт (@frankanafront)

Щодня благодійники звітуватимуть про отримані кошти та розповідатимуть, у які організації їх спрямували. Нині вони уже допомогли БФ “Волонтерська”, Культурний ШОК, які надають гуманітарну допомогу для жителів Харкова та деокупованих областей; SHILDERS UKRAINE, які забезпечують ЗСУ амуніцією; Open.hearts.ua, які надають допомогу дітям-сиротам, людям з інвалідністю та переселенцям з гарячих точок.

Долучитись до ініціативи та “відправити Франка на фронт” можна за посиланням. Переглянути звіти про роботу пропонують в інстаграмі.  

 

 

Читайте також

Львів може стати переможцем конкурсу “Європейська волонтерська столиця 2024”

Канадець, який зірвав джекпот, надасть частину виграшу для відбудови України

Роботи низки світових архітекторів і дизайнерів виставили на аукціон, аби допомогти Україні