В Україні хочуть заборонити російську музику й фільми на радіо та ТБ

/ Події /

У Верховній Раді зареєстрували проєкт закону, у якому пропонують заборонити російські пісні та музику країни-агресорки росії в українському медійному та громадському просторі.

Відповідний документ оприлюднили на офіційному сайті ВРУ.

Згідно з ним, відтворення аудіовізуального контенту росії буде під забороною до звільнення всіх окупованих українських територій та припинення агресії з боку рф.

Варто зазначити, що російського медіапродукту не буде не лише на радіо та телебаченні. Його використання заборонять також у розважальних закладах, громадському транспорті, навчальних установах, закладах культури та відпочинку, готелях, ресторанах, кінотеатрах.

Як йдеться в пояснювальній записці законопроєкту, “російські фільми та музика несуть ядовиті програми поведінки, отруєні цінності та садистські меседжі. Інакше не можна пояснити поведінку недолюдків-окупантів, які виросли під впливом цієї культури та влаштували звірські розстріли мирних громадян та мародерства в наших містах”.

Водночас частку українського медійного продукту, зокрема фільмів та пісень, планують збільшити до 50%. 

Нагадаємо, що напередодні у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, який має на меті деколонізувати топонімію та впорядкувати використання географічних назв на всій території України. 

 

На головній – фото Інни Соколовської / РадіоСвобода.

 

 

Читайте також

У Польщі українських біженців селитимуть у будівлях, які раніше належали росії

ЮНЕСКО не буде проводити червневу сесію у росії

Зведуть близько 10 тисяч квартир. В Україні розпочинають будівництво житла для переселенців