Наразі там ліквідують наслідки аварії, повідомляють в поліції.
На опублікованих у мережі кадрах помітно, що через прорив труби з-під асфальту б’є гаряча вода, через що сусідні будинки огорнула густа пара.
Аварійна бригада перекрила подачу теплоносія та локалізувала пошкодження. Тепловики почали підготовку до ремонтних робіт, які планують завершити упродовж доби.
“Київтеплоенерго” повідомляє, що магістральний трубопровід, де стався прорив, експлуатується близько 55 років. Цим трубопроводом постачається тепло та гаряча вода до 140 будівель Печерського району.
Читайте також:
На вулиці Богдана Хмельницького у Львові почали встановлювати антипаркувальні стовпці
На Подолі за майже 400 тисяч гривень замінять банер на нежитловій будівлі