Видання Dezeen повідомляє, що на виставці збиратимуть гроші для відновлення парку Брекенрідж.
«Шпаківні, розроблені багатьма відомими архітекторами, що працюють сьогодні, привертають увагу як місцевих, так і державних органів до важливості цього великого парку та важливості захисту природних середовищ існування в містах», – зазначає Сюзанна Метьюз, одна з організаторок виставки.
Лос-Анджелеська студія Brooks + Scarpa розробила за допомогою 3D-принтера шпаківню теракотового кольору під назвою «Home Tweet Home», який служить домом для фіолетових мартинів і деяких комах.
Шпаківня Марлона Блеквелла “Casa de Ave” із Арканзасу — це ламінована березова фанера у формі дзвона, створена для розміщення різноманітних видів.
Девід Джеймсон із Вашингтона, округ Колумбія, створив сталевий мініатюрний “таунхаус” для пташок із дзеркальною поверхнею. В конструкції передбачені два димоходи по обидва боки.
Крейг Дайкерс і Елейн Молінар із Snøhetta зібрали знайдені матеріали для Huevo al Nido – будиночку для каролінських гаїчок (горобцеподібні птахи).
Місцевий архітектор Майкл Дж. Імбер відлив зі штучного бетону химерну шпаківню на вершині дерева з дахом із жолудів.
Подібний захід відбувся минулого року в Бруклінському ботанічному саду, під час якого відомі художники, архітектори та дизайнери створили 33 концептуальних шпаківні.
Читайте також:
Нещодавно відреставрований маєток архітектора Френка Ллойда Райта виставили на продаж
У Барселоні архітектори перетворили невеликий будинок XIX століття у просторе сімейне житло
Карпатська велич в архітектурному проєкті готелю від студії MAKHNO: візуалізації