Про це повідомило видання NRK.
У трамваї було близько 20 людей, коли він зійшов з рейок на одній з головних магістралей норвезької столиці недалеко від головного залізничного вокзалу Осло.
Свідок Монсін Мунір розповів норвезьким ЗМІ, що бачив, як трамвай приїжджав на високій швидкості. Він повинен був зробити лівий поворот, але зійшов з рейок і продовжив рух.
Поліція заявила, що водій трамвая вважається підозрюваним у справі. Водій не був ідентифікований.
Зображення з місця події демонструють, що більша частина першого вагона трамвая врізалася в магазин. Поліція та пожежна служба заявили, що аварія спричинила значну шкоду в магазині.
Водій трамвая був серед поранених. Поліція заявила, що всім постраждалими надали першу медичну допомогу на місці події, але ніхто не мав серйозних травм.
Наразі точна причина аварії ще не встановлена.
Читайте також:
У Києві заборонили рух тролейбусів-”гармошок” Повітрофлотським шляхопроводом
Лондонська гілка метро “Елізабет” отримала престижну архітектурну нагороду

