43 депутати Одеської міськради підтримали це рішення, передає Суспільне.
У проєкті рішення зазначено, що цей пам’ятник буде мати статус місцевого значення. Депутатка Ольга Квасніцька зазначила, що статус національного — ще попереду, і можливо це не останній памʼятник Лесі Українці в Одесі.
“Місце на Приморському бульварі є для неї і вона буде встановлена і там”, — прокоментувала на сесії Ольга Квасніцька рішення про встановлення памʼятника Лесі Українці в Одесі.
Незабаром буде оголошено відкритий конкурс на краще проєктне рішення памʼятника. Про конкретні дати не повідомляється.
Читайте також:
У Києво-Печерській лаврі встановили відреставрований хрест на Троїцьку церкву
Мінкульт не має потужностей для евакуації музейних цінностей із прифронтових територій