В Оболонському районі Києва у власника землі, де будують “Пуща Residence”, хочуть відсудити землю

Оболоньска окружна прокуратура Києва вимагає повернути територіальній громаді міста ділянку площею в 4 га та вартістю майже 27 млн гривень. 

В окружній прокуратурі повідомляють, що вказана ділянка перебувала в оренді у приватного підприємства ТОВ “Промбудальянс”.

За умовами договору ТОВ “Промбудальянс” впродовж 10 років мало право на реконструкцію, експлуатацію та обслуговування бази відпочинку на вул. Квітки Цісик, а також на благоустрій сверу на вул. Селянській в Оболонському районі.

Колаж: Київська міська прокуратура

Проте орендар порушив умови договору та почав будівництво котеджного містечка під назвою “Пуща Residence” на рекреаційних землях. У серпні 2021 року з дозволу суду ділянку обстежили фахівці КМДА та виявили 14 будівель різного ступеню готовності. Всі вони займали більшу площу, ніж вказано у дозвільній документації.

Прокурори окружної прокуратури звернулися із позовом про розірвання договору оренди, повернення землі місту та знесення усіх обʼєктів незавершеного будівництва.

Наразі судом відкрито провадження за цим позовом.

На стенді, який встановлено біля ділянки, вказано, що тут будуються комплекс під назваою “Пуща Residence”, який розрахований на 25 котеджів й 19 таунхаусів.

 

 

Читайте також:

Поліцейський відділок у Бородянці, знищений росіянами, відновить американський філантроп Говард Баффет

На Оболоні вночі невідомі вирізали 60 дерев, ймовірно для облаштування паркінгу – активісти

Суд не став стягувати з архітектора “Квітів України” 300 тис. гривень на судові витрати, як вимагав забудовник