В Києві показали, як добудовують другу чергу Національного музею Голодомору-геноциду

Відвідувати музей після відкриття зможуть одночасно 1,5 тисячі осіб.

Роботи на будівельному майданчику показав інфраструктурний оглядач Павло Авдокушин, пишуть в Конфедерації будівельників України. На даху Національного музею Голодомору-геноциду в Києві вже монтують утеплювач.

Фото: Конфедерація будівельників України

Оскільки територія є охоронною зоною Лаври, проведення будівельних робіт було погоджено з консультативним органом Центру Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Фото: Конфедерація будівельників України

Автором проєкту є архітеткор та засновник ТОВ «Проектні системи ЛТД» Андрій Миргородський. Оформлення майбутніх залів музею розробляли за участі групи польських архітекторів “Nizio Design Internationall”.

Візуалізації: «Проектні системи ЛТД»

Зазначається, що унікальна споруда Музею – це образ Правди про Голодомор, яка після десятиліть її приховування та замовчування, ламаючи покрівлю, виходить на світло з-під землі. Конструкція даху символізує зміщення брил землі під час оранки та уособлює дії тисяч людей, праця яких призвела до відкриття забороненої істини.

Візуалізації: «Проектні системи ЛТД»

До музею від Дніпровського схилу відповідно до проєкту буде вести пішохідний місток, по якому можна буде пройти до паркінгу. Приміщення майбутнього музею міститиме зали з постійними експозиціями та зі змінною експозицією, три конференц-зали, науково-методичний центр, великі фондові сховища, бібліотеки, освітні класи, екскурсійне бюро, медпункт, кафе та гардеробна.

Відвідувати музей одночасно зможуть 1,5 тисячі осіб.

 

 

Читайте також:

У Львові “відреставрують” історичний корпус Українського католицького університету

В Ірпені презентували проєкт нового корпусу школи мистецтв

Bilodid Landscape показали проєкт реконструкції Театральної площі в Одесі