Роботи на будівельному майданчику показав інфраструктурний оглядач Павло Авдокушин, пишуть в Конфедерації будівельників України. На даху Національного музею Голодомору-геноциду в Києві вже монтують утеплювач.
Оскільки територія є охоронною зоною Лаври, проведення будівельних робіт було погоджено з консультативним органом Центру Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Автором проєкту є архітеткор та засновник ТОВ «Проектні системи ЛТД» Андрій Миргородський. Оформлення майбутніх залів музею розробляли за участі групи польських архітекторів “Nizio Design Internationall”.
Зазначається, що унікальна споруда Музею – це образ Правди про Голодомор, яка після десятиліть її приховування та замовчування, ламаючи покрівлю, виходить на світло з-під землі. Конструкція даху символізує зміщення брил землі під час оранки та уособлює дії тисяч людей, праця яких призвела до відкриття забороненої істини.
До музею від Дніпровського схилу відповідно до проєкту буде вести пішохідний місток, по якому можна буде пройти до паркінгу. Приміщення майбутнього музею міститиме зали з постійними експозиціями та зі змінною експозицією, три конференц-зали, науково-методичний центр, великі фондові сховища, бібліотеки, освітні класи, екскурсійне бюро, медпункт, кафе та гардеробна.
Відвідувати музей одночасно зможуть 1,5 тисячі осіб.
Читайте також:
У Львові “відреставрують” історичний корпус Українського католицького університету
Bilodid Landscape показали проєкт реконструкції Театральної площі в Одесі