В Колумбії знайшли живими дітей, які провели у джунглях 40 днів після авіатрощі

В Колумбії врятували чотирьох дітей, які провели понад місяць в амазонських джунглях після авіатрощі. Вік дітей - 13, 9, 4 та 1 рік.

Про це пише видання BBC.

Президент Колумбії Густаво Петро заявив, що порятунок братів та сестер став справжньою радістю для усієї країни. На жаль, під час перельоту загинули пілоти та мати дітей. Авіатроща сталася 1 травня цього року.

Наразі врятованих перенаправили до Боготи, де їм нададуть всю необхідну медичну допомогу.

Фото: BBC

Бабуся дітей Фатіма Валенсія розповіла, що старша із чотирьох дітей має досвід догляду за молодшими, оскільки саме вона виховувала дітей, коли мама була на роботі. Саме це і допомогло всім 4 вижити у джунглях.

“Вона дала їм борошно та хліб із маніоки, якісь фрукти — вони знають, що їм потрібно їсти”, — розповіла бабуся.

Фото: BBC

Літак Cessna 206, на якому діти та їхня мати подорожували, летів з Араракуари у Сан-Хосе-дель-Ґуавʼяре. Потім у літака відмовив двигун. Тіла трьох дорослих знайшли на місці аварії, але виявилося, що діти зникли та заблукали у джунглях у пошуку допомоги.

На початку травня рятувальники натрапили на ножиці, дитячу пляшечку, гумку для волосся та імпровізоване укриття, що підштовхнуло їх на думку, що діти моужть бути живі. До пошуків долучалися і місцеві жителі.

 

 

Читайте також:

Україна побудує водогін завдовжки 87 км, щоб забезпечити водою південні регіони

російський теракт на Каховській дамбі може призвести до екоциду всього чорноморського регіону

ЄС надасть Україні 50 млн євро на зведення тимчасових мостів