В Києві можуть заборонити використання піротехнічних засобів під час воєнного стану

/ Події /

У Київській міській раді зареєстрували проєкт рішення про заборону феєрверків, салютів та інших піротехнічних виробів на території столиці. Обмеження стосуються не лише їхнього використання, а й продажу.

Відповідна ініціатива з’явилась 27 травня.

“Звуки вибухів у країні, де нині ведуть бойові дії змушують усіх громадян України, та мешканців міста Києва перебувати у постійному стресовому стані. У таких ситуаціях людина постійно відчуває себе в небезпеці.

З огляду на специфіку дії піротехнічних засобів, що створюють шумовий ефект – хлопки, вибухи – виникає необхідність заборони їх використання та продажу на території міста Києва з метою зниження соціальної напруги серед мешканців міста Києва”, – йдеться у пояснювальній записці. 

У проєкті рішення зазначають, що заборона реалізації та використання піротехніки діятиме лише під час воєнного стану та ще 30 днів після його завершення або скасування.

Контроль цього рішення має здійснювати військова адміністрація Києва та поліція. Наразі проєкт рішення перебуває на розгляді комісії.

Нагадаємо, що напередодні у Нідерландах створили новий безшумний феєрверк, схожий політ світлячків, який може діяти протягом кількох годин.

 

 

Читайте також

Із мілини річки Тигр виринуло підводне місто, якому близько 3500 років – фото

У Дрогобичі почали зводити перший будинок для переселенців

Команда проєкту KO-ХАТИ завершила відновлення першого житла для переселенців