В Ізюмі на честь убитого росіянами дитячого письменника Володимира Вакуленка назвуть вулицю

/ Україна /

Чоловіка викрали та застрелили окупанти навесні 2022 року.

Про це повідомив заступник міського голови міста Володимир Мацокін.

“Наше спілкування з Володимиром пройшло шлях від несприйняття до взаємної поваги і спільних проектів. Володимир був непростим, іноді здавалось, що він “людина без шкіри”. Нетерпимий до несправедливості, чутливий, безкомпромісний, патріотичний, з сильною харизмою, завжди і всюди разом з сином. 

Це так сюрреалістично – вбити дитячого письменника, батька хворої дитини. Це так по-звірячому. Тварюки. Грьобаний “рускій мір” у всій своїй диявольській красі. Це болісна втрата. В місті обов’язково буде вулиця Володимира Вакуленка”, – йдеться у дописі посадовця.

У коментарі Суспільному Мацокін уточнив, що питання з перейменуванням вулиці планують вирішити протягом місяця.

Володимир зник у березні 2022 – його шукали понад пів року з надією, що письменник живий. У вересні після деокупації Ізюма українські військові виявили братську могилу. У листопаді після ДНК-експертизи з’ясувалося, що там був похований і вбитий росіянами Вакуленко. У чоловіка залишився хворий неповнолітній син.

Щоб допомогти родині письменника, Видавництво Старого Лева збирається перевидати його книгу, а всі отримані кошти віддасть батькам і синові Володимира.

 

 

Читайте також

В Ізюмі музейниця врятувала від окупантів 300-річне Євангеліє, видане Мазепою

“У нас є Wi-Fi і безкоштовний чай”. Клопотенко запрошує українців до своїх закладів під час віялових відключень

У Харкові планують витратити 400 тисяч грн на “утеплення” фонтану з мавпами та клумби