В Ірпені презентували проєкт нового корпусу школи мистецтв

Команда Irpin Reconstruction Summit презентувала концепцію проєкту нового приміщення Ірпінської дитячої школи мистецтв ім. М. Вериківського.

Над проєктом працювали архітектурне бюро MODUS (м. Київ) та «ANV consuting», повідомляє Irpin Reconstruction Summit.

“У новій школі мистецтв заплановано створити музичний музей з інтерактивними експонатами та музичними інструментами, які будуть створені у різних формах і розмірах. Інтер’єр концертної зали школи буде створено за мотивами лісу. Відчуття присутності на природі підсилюватиме дизайн у зелених та коричневих кольорах, природна акустика і вікно, яке пропускатиме у залу природне світло», — зазначає команда архітектурного бюро MODUS.

Візуалізація: Irpin Reconstruction Summit

Новий корпус складатиметься з навчальних класів, вестибюлю із зеленим дахом та зали. Головний вхід матиме два тамбури, що дозволить на період окремих подій в концертній залі робити входи школи і групи залів автономними.

Під час заходів вестибюль буде ділитись розсувною перегородкою на дві автономні зони – навчальну та концертну. В навчальній частині біля ліфтів буде розташований простір з другим світлом в якому буде знаходиться амфітеатр.

Візуалізація: Irpin Reconstruction Summit

Амфітеатр буде використовуватись в якості зони очікування. В ньому запроєктовано декілька дитячих перископів, через які можна буде заглядати в музей розташований поруч. Також тут буде розташована художня студія та студія звукозапису з можливістю встановити великий рояль. Тут же розташуються додаткові кабінети в зоні укриття, а також майстерня ремонту музичних інструментів, підсобні та технічні приміщення.

В школі пропонується створити невеличкий дитячий музичний музей з інтерактивними експонатами та можливістю взаємодіяти з деякими важливими музичними інструментами.

 

 

Читайте також:

Bilodid Landscape показали проєкт реконструкції Театральної площі в Одесі

У Львові “відреставрують” історичний корпус Українського католицького університету

У Луцьку збудують сучасний квартал на місці колишнього заводу