В Ірпені мешканці пошкодженого будинку прагнуть самотужки його відновити

/ Події /

Після російських військових дій в ірпінському житловому будинку залишився зруйнований дах і фасад, вибита більша частина вікон та порушені інженерні комунікації.

Нині його мешканці збираються самостійно відновити споруду. Для цього вони вже відкрили збір коштів, повідомила Анастасія Завгородня, місцева активістка, учасниця правління ОСББ “Титан 2020” ЖК Синергія 2.

“Я вже повернулася додому. Але це вдалося не всім. Мешканці нашого будинку – це і маленькі діти, і молоді сім‘ї, які чекають діток або планують, переселенці, які вже двічі втратили свій дім через рашистів”, – каже вона.

ЖК “Титан”, який збираються відновити. Фото: Вести

До війни у понад 400 квартирах цього комплексу проживали 1500 людей. Вони вирішили не чекати на компенсації, які анонсують на період після закінчення війни, а самотужки розпочинати першочергові ремонтні роботи.

“У нас немає часу. Наш будинок зруйнований та з кожним днем ситуація все жахливіша. Дощ затоплює не тільки квартири, а і добирається до щитових. Тимчасові рішення – не допомагають. Нам треба розпочати ремонт ЩЕ ВЧОРА”, – наголосила Анастасія Завгородня.

ЖК “Титан” та українська “Мрія”. Фото: Вечірній Київ

Нині для цілі потрібно зібрати суму у кілька мільйонів гривень. До початку опалювального сезону вони планують встигнути виконати основні роботи.

Для того, аби допомогти фінансово, слід перейти за посиланням.

 

 

Читайте також

Попри невдоволення, у Лондоні планують звести концерт-хол у вигляді гігантської сфери

Історичну будівлю у центрі Львова планують перетворити на готель. Оголосили архітектурний конкурс

Який вигляд мають 10 найновіших станцій метро зі всього світу — збірка Dezeen