Про це повідомило CNN.
Місто Сурат розташоване за 240 км на північ від Мумбая, де знаходиться осередок промисловості дорогоцінного каміння – близько 90% алмазів зі всієї планети ограновують саме тут.
Загальна площа Діамантової біржі склала понад 656 600 кв.м. Вона має стати місцем роботи для понад 65 000 фахівців, включно з огранниками, полірувальниками і продавцями.
Будівля була розроблена індійською архітектурною фірмою Morphogenesis після міжнародного конкурсу дизайну. На її будівництво витратили 32 мільярди рупій (388 млн доларів).
На зображеннях можна побачити мармурову підлогу та залиті світлом атріуми, що з’єднують понад 4700 офісних приміщень, які також можна використовувати як невеликі майстерні з огранювання та полірування діамантів. Окрім того, будівля містить 131 ліфт, заклади харчування, роздрібної торгівлі, оздоровлення та конференц-зали для працівників.
Також у комплексі розмістилися девʼять внутрішніх двориків укомплектованих місцями для відпочинку та водними об’єктами.
Проєкт має прийняти своїх перших мешканців у листопаді після чотирьох років будівельних робіт, два з яких були ускладнені затримками, пов’язаними з Covid.
За словами генерального директора проєкту Махеша Гадхаві, біржа позбавить тисячі людей від поїздок до Мумбаї поїздом на роботу.
Читайте також:
Найбільший у світі круїзний лайнер із аквапарком планують випустити у 2024 році
World Architecture Festival Awards оприлюднив список найкращих сучасних будівель