В Індії завершили будівництво найбільшої у світі офісної будівлі

В місті Сурат в Індії завершили будівництво офісного центру з назвою "Діамантова біржа Сурат". Споруда обігнала за розміром Пентагон.

Про це повідомило CNN.

Місто Сурат розташоване за 240 км на північ від Мумбая, де знаходиться осередок промисловості дорогоцінного каміння – близько 90% алмазів зі всієї планети ограновують саме тут.

Фото: Surat Diamond Bourse

Загальна площа Діамантової біржі склала понад 656 600 кв.м. Вона має стати місцем роботи для понад 65 000 фахівців, включно з огранниками, полірувальниками і продавцями.

Будівля була розроблена індійською архітектурною фірмою Morphogenesis після міжнародного конкурсу дизайну. На її будівництво витратили 32 мільярди рупій (388 млн доларів).

Візуалізація: Surat Diamond Bourse

На зображеннях можна побачити мармурову підлогу та залиті світлом атріуми, що з’єднують понад 4700 офісних приміщень, які також можна використовувати як невеликі майстерні з огранювання та полірування діамантів. Окрім того, будівля містить 131 ліфт, заклади харчування, роздрібної торгівлі, оздоровлення та конференц-зали для працівників.

Фото: Edmund Sumner

Також у комплексі розмістилися девʼять внутрішніх двориків укомплектованих місцями для відпочинку та водними об’єктами.

Проєкт має прийняти своїх перших мешканців у листопаді після чотирьох років будівельних робіт, два з яких були ускладнені затримками, пов’язаними з Covid.

Візуалізація: Surat Diamond Bourse

Фото: Edmund Sumner

За словами генерального директора проєкту Махеша Гадхаві, біржа позбавить тисячі людей від поїздок до Мумбаї поїздом на роботу.

 

 

Читайте також:

Вісім архітектурних проєктів, створених для велосипедистів

Найбільший у світі круїзний лайнер із аквапарком планують випустити у 2024 році

World Architecture Festival Awards оприлюднив список найкращих сучасних будівель