В Гостомелі на місці зруйнованого росіянами ліцею зведуть “Школу майбутнього”

Благодійний фонд Buduyua в партнерстві з архітектурним бюро Archimatika перетворить зруйнований гостомельський ліцей №2 на школу майбутнього.

Як повідомляється в прессрелізі Buduyua, заклад розташований у військовому містечку поруч з аеродромом, на якому стояв ангар із найбільшим у світі літаком “Мрія”. В ньому навчались 500 учнів і викладали понад 70 вчителів.

Попередньо, площа будівлі після реновації складатиме 15 000 м2, тут навчатимуться 1000 дітей (850 учнів ліцею та 150 pre-school). Викладання відбуватиметься згідно з новітніми навчальними програмами та методами.

Зруйновані навчальні приміщення гостомельського ліцею. Фото: Buduyua

Особливу увагу приділено саме архітектурній складовій: це має бути комфортний креативний простір, що сприятиме бажанню експериментувати та вчитись.

Зазначається, що реалізація проєкту по відбудові гостомельського ліцею дозволить напрацювати дієвий фреймворк успішного відновлення та оновлення закладів освіти по всій країні.

Зруйновані навчальні приміщення гостомельського ліцею. Фото: Buduyua

До співпраці планується залучити провідних експертів у галузі педагогіки, дитячої психології та дотичних галузей, щоб зібрати в проєкті передовий світовий досвід.

Перший етап робіт здійснюється коштом засновників фонду. Одночасно продовжується пошук донорів з-за кордону.

Читайте також:

Фінська компанія планує збудувати бомбосховище в Ірпені для 1200 дітей

Данія подарувала Львову партію автобусів: їх можуть передати Силам оборони

Мер Києва розповів, коли зведуть пішохідний міст та облаштують Оболонський острів