В Дубаї збудують найбільший в світі штучний риф

У Дубаї планують збудувати найбільший у світі штучний риф Dubai Reefs, що має стати домівкою для понад 1 мільярда коралів і 100 мільйонів мангрових дерев.

Про це повідомляє видання DesignBoom.

Дубайські рифи – це плавучий проєкт на 200 кв. км для морських досліджень, регенерації та екотуризму, який включає житлові, готельні, освітні та науково-дослідні заклади. Він також має стати домом більше ніж дя 1 млрд коралів і 100 млн мангрових дерев.

Візуалізація: URB

Візуалізація: URB

“Морський інститут стане серцевиною проєкту, який працюватиме над захистом морського та прибережного середовища Дубая. Він має на меті прискорити морську науку та потенціал міста для його збереження”, – діляться в URB.

Візуалізація: URB

Крім досліджень, «Дубайські рифи» запропонують унікальний досвід морського екотуризму з різними плавучими еко-лоджами, які працюватимуть на 100% за рахунок відновлюваних джерел енергії.

Візуалізація: URB

Серед них хвильові ферми, які вироблятимуть додаткову чисту енергію для зростаючого населення Дубая. URB представляє регенеративне океанське землеробство – ще одну ключову особливість проєкту, яка набуває форми як екологічно чиста технологія виробництва їжі.

Візуалізація: URB

“Здоров’я наших міст нерозривно пов’язане зі здоров’ям наших океанів. Океан – це джерело життя, яке контролює все. Оскільки все на нашій планеті пов’язане, здоровий океан – це здорове місто. Наш океан стане зовсім іншим до кінця століття, якщо ми не вживемо заходів сьогодні”, – підкреслює генеральний директор URB Бахараш Багерян.

Візуалізація: URB

Він наголосив на важливості цього проєкту для Дубая, а також для прибережних міст, яким загрожує підвищення рівня моря.

 

 

Читайте також:

Рада ООН засудила страту трьох осіб, які виступили проти мегапроєкту NEOM в Саудівській Аравії

Віддзеркалення блискучих вод Босфору: в Стамбулі відкрився Музей сучасного мистецтва

В Дубаї зведуть першу в світі мечеть, надруковану на 3D-принтері