В Бучі відбудували школу мистецтв за кошти німецьких благодійників

У Бучі відновили фасад дитячої школи мистецтв імені Левка Ревуцького за понад 10 млн гривень фінансової допомоги від німецьких меценатів.

Про це повідомили у благодійному фонді BGV.

Роботи були виконані у рамках благодійного проєкту з реновації школи, який фінансують німецькі донори — некомерційна організація #WeAreAllUkrainians та фонд help alliance від Lufthansa Group.

“Ми щиро вдячні німецьким та українським партнерам за нашу нову Школу мистецтв у Бучі. Тепер вона не лише сучасна, добре оснащена, а й інклюзивна. Така підтримка під час війни дійсно неоціненна, адже такі проекти повертають дітей додому”, — каже Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

Фото: bgvfund

У рамках першого етапу на початок 2023 року благодійники виконали комплексний ремонт у школі, який включав відновлення покрівлі, вхідної групи, системи водопостачання та водовідведення, заміну вікон, дверей, встановлення сучасних навігаційних елементів у приміщенні, а також придбали надпотужний генератор для безперебійного навчання.

Фонди закупили та передали викладачам техніку — 40 ноутбуків, а також вручили музичні інструменти дітям — 7 сучасних електронних піаніно, 4 гітари, 6 сучасних синтезаторів, 2 віолончелі, 3 скрипки та акордеон.

Фото: bgvfund

Окрім цього, Благодійний фонд BGV спільно із німецькими донорами облаштували інклюзивний простір та організували відповідний процес навчання, щоб забезпечити безбар’єрний доступ до всіх видів занять дітям з особливими освітніми потребами.

 

 

Читайте також:

Німецькі та українські благодійники візьмуться за відновлення дитячої школи мистецтв у Бучі

На Lviv Urban Forum архітектори і урбаністи представили бачення відбудови Маріуполя

Ізраїльські інвестори збудують у Бучі сучасний спортивний комплекс