В Берліні побудують новий житловий квартал з виставками і галереями

Henning Larsen Architects стали переможцем архітектурного конкурсу на трансформацію берлінської вулиці Курфюрстендамм на заході Берліна.

Метою проєкту є створення нового яскравого місця, яке відзначає спільноту, культуру та спадщину німецького міста, пише Archdaily.

Візуалізація: 3dvividvision

Центром забудови стане центральний внутрішній двір «Ku’lturhof», що має стати серцем району і місцем зустрічі громади просто неба. Навколо нього розмістяться дев’ять будинків, включаючи існуючий Будинок Агрипини, що внесено до пам’яток культурної спадщини.

Візуалізація: Vivid Vision

Будівлю буде збережено та інтегровано в комплекс. Архітектори планують додати нову дерев’яну прибудову, яка буде виходити на нове подвір’я та розширюватиме задню частину будинку Агрипини. Команда також пропонує облаштувати громадський сад на даху історичної будівлі.

Візуалізація: Vivid Vision

В оновленому житловому районі будуть представлені виставкові зони, приміщення, призначені для закладів культури, районний дитячий садок, обідні тераси, художні галереї, приміщення для зустрічей і комерційні зони.

Візуалізація: Vivid Vision

Проєкт також включає в себе новий прохід, який має з’єднати Ку’дамм з околицями, що покращить доступність і інклюзивність.

Висотний комплекс Ku’lturhof буде завершено новою будівлею заввишки 134 метри. В ній розміститься оглядовий майданчик, з якого відкриватимуться приголомшливі панорамні види на Західний Берлін.

Візуалізація: Vivid Vision

Дизайн фасадів проєкту черпає натхнення з навколишніх унікальних будівель, поєднуючи їх колірну гамму, відкритість і ритм. Використання стійких і патинованих матеріалів гарантує, що міський фасад збереже свій теплий і привабливий характер.

Інтегровані зовнішні простори та глибокий рельєфний дизайн усередині кожної будівлі створюють відчуття зв’язку з вуличним ландшафтом, дозволяючи мешканцям почуватися частиною міського середовища.

 

 

Читайте також:

Традиції дерев’яного будівництва: у фінському місті Еспоо зведуть нову будівлю міської адміністрації

Дах Собору Паризької Богоматері реставрують за середньовічною технікою

В Мадриді презентували футуристичний дизайн громадського автобуса