В 2024 році КМДА планує ремонтувати вулицю Дмитрівську

Вулицю Дмитрівську, якою рухається трамвай від цирку до Подолу, планують ремонтувати наступного року.

Про це сказав очільник департаменту транспорту та інфраструктури КМДА Руслан Кандибор в інтервʼю виданню “Ліга”. При чому він зазначив, що ремонт планують здійснити “з мінімальними затратами” та “мінімальним” дискомфортом для киян.

“Я інспектував цю вулицю разом з Київавтодором і з Київпастрансом, і ми подумали, що можемо відремонтувати її з мінімальними затратами. Ми можемо розібрати трамвайну колію, виправити її, щоб вона була рівнесенька, і відновити зверху блоки. Ось такими мінімальними кроками ми можемо відремонтувати вулицю. Я можу вам гарантувати зі свого боку, що ми готові зробити Дмитрівську наступного року, до того ж з мінімальним дискомфортом для мешканців”, – наголосив Кандибор.

Скріншот з проєкту “Реконструкція трамвайної лінії по вул. Дмитрівській у Шевченківському районі м. Києва”. “Київська майстерня міста”

Водночас, в ініціативі “Пасажири Києва” зазначають, що Кандибор взагалі не розуміє проблему Дмитрівської – вулиця потребує реконструкції, а не просто ремонту.

“На Дмитрівській відсутня дощова каналізація – вода стікає вниз під бордюром. Ця лінія найпроблемніша з точки зору зупинок трамваїв – там постійно залишають авто в габариті трамваю через погане планування самої вулиці. Там в багатьох місцях тротуари ненормативної ширини зі стовпами посеред них, де навіть людина на візку не проїде. А також людина на візку ніяк не зможе потрапити в трамвай, бо там немає ні платформ, ні віденських зупинок. І невеликий ремонт цього не вирішує – потрібна комплексна реконструкція”, – стверджують “Пасажири Києва”.

В ініціативі зазначають, що концепція її реконструкції вже була напрацьована в 2021 році в рамках робочої групи “Київська майстерня міста”.

Пропозиції до проєкту “Реконструкція трамвайної лінії по вул. Дмитрівській у Шевченківському районі м. Києва”. “Київська майстерня міста”

Пропозиції до проєкту “Реконструкція трамвайної лінії по вул. Дмитрівській у Шевченківському районі м. Києва”. “Київська майстерня міста”

Пропозиції до проєкту “Реконструкція трамвайної лінії по вул. Дмитрівській у Шевченківському районі м. Києва”. “Київська майстерня міста”

Пасажири Києва закликають підписати петицію про звільнення Руслана Кандибора.

В петиції наголошується, що очільником Депатрансу саботується облаштування нових безбар’єрних пішохдіних переходів, ліквідовано сектор розвитку веломережі, зупинено процес громадського обговорення проєктів організації дорожнього руху, ліквідовано смугу громадського транспорту на бульв. Л. Українки, не вживаються дії щодо відновлення роботи 30 автобусних маршрутів та реалізації положень звіту Світового Банку щодо оптимізації мережі громадського транспорту.

На момент публікації новини залишилось зібрати менше 600 підписів.

 

 

Читайте також:

Вісім архітектурних проєктів, створених для велосипедистів

Транспорт у Києві може стати безплатним – Дептранс КМДА

Як діяти, коли приватний бізнес порушує міський благоустрій. Кейс Ігоря Райкова на прикладі вулиці Шота Руставелі