“Усвідомлені сни”: благодійна виставка молодої української художниці Анастасії Большакової

У Кіпрі проходить благодійна виставка української художниці Анастасії Большакової під назвою "Усвідомлені сни". Всі виручені кошти будуть направлені у фонд "Діти героїв".

24 травня відбулось відкриття виставки LUCID DREAMS (Усвідомлені Сни) в просторі The Melting Pot | Лімассол, Кіпр. Вже в перший день відкриття вдалося зібрати 146 000 грн.

Насті Большаковій 15 років, вона з Києва і зараз проживає на Кіпрі. Це її перша виставка.

Фото: LUCID DREAMS

“У середньому, третину свого життя ми проводимо уві сні. Іноді людині складно відрізнити сновидіння від реальності, а іноді ми усвідомлюємо, що спимо. Це гібридний стан свідомості.” – говорить Анастасія про колекцію.

Проєкт “Усвідомлені сни” розкривє пізнання двох світів – достовірного та світу безмежної уяви, світу химерного сюрреалізму та, зрозумілого кожному, мистецтва реалізму. Кольори на картинах підсилюють відчуття нічної магії, занурюють глядача в сюжет спонукаючи доторкнутись до неосяжного.

Фото: LUCID DREAMS

“Квіти як уособлення молодості, краси та насолоди, любові та радості, але коли вони в’януть і вмирають, вони можуть символізувати нашу слабкість і швидкий перехід від життя до смерті або навіть релігійні почуття. Цей букет емоцій і переконань всередині нас, які не завжди позитивні, це робить нас по-справжньому живими” – розповідає художниця про сенс улюбленої роботи “The Flower Philosophy”.

Фото: LUCID DREAMS

Втілити колекцію в життя допомогла українська художниця Ксенія Дацюк, як ментор та куратор.

Метою фонду «Діти Героїв» є надання довгострокової допомоги дітям, які втратили одного або обох батьків внаслідок повномасштабної війни в Україні. Виставка триватиме до 28 травня. 

 

 

 

Читайте також:

Новий офіс для команди Ruslan Baginskiy у “Будинку з левами” від студії Rina Lovko: фото

Студія Makhno розробила проєкт Музею українського сучасного мистецтва та кераміки: візуалізації

Український дизайнер запропонував LEGO створити модель Маріупольської водонапірної вежі