Уряд Нідерландів заборонить володіти мопсами і висловухими котами

/ Світ /

Загалом йдеться про заборону власності на собак і котів із плоскими писками.

Про це повідомляє медіа The Mayor.

Влада країни вирішила таким чином запобігти поширенню так званих дизайнерських порід домашніх тварин. Тому сферу дії відповідного законодавства планують розширити. Стурбованість полягає в тому, що такі улюбленці насправді страждають протягом усього життя через накопичення проблем зі здоров’ям, викликаних їх незвичайною формою голови або тіла.

Йдеться про мопсів, французьких бульдогів або висловухими кішок. Дослідження вже показали, що вони, як правило, живуть коротше і страждають більше через проблеми зі здоров’ям, наприклад, ускладнене дихання або можливі головні болі.

“Ми робимо життя нещасним для невинних тварин, тому що вважаємо їх “красивими” і “милими””, – йдеться в заяві міністра культури, природи і якості їжі Нідерландів Піта Адеми.

Точний список заборонених порід ще визначатимуть.

Нідерланди вже ініціювали проєкт проти популяризації таких домашніх тварин на підставі більш гуманного ставлення до них ще в 2014 році, коли було ухвалено закон про заборону розведення таких котів і собак. Після впровадження змін людям, які нині володіють такою твариною, буде дозволено тримати її до тих пір, поки улюбленець не помре.

 

Фото на головній: Pexels.com/@burst

 

 

Читайте також

Найкращий публічний простір Європи. У Нідерландах ліквідували шосе, щоб відкрити канал

У польському місті збираються створювати енергію з непереробленого пластика

Найміцніший матеріал у світі: нова технологія використання бамбукових ламелей