Урбаністи з Big City Lab запропонували альтернативу модульним містечкам

Урбаністи Big City Lab спільно з литовськими партнерами PUPA розробили проєкт перетворення старої закинутої поліклініки в бізнес-резиденцію, де можуть жити переселенці.

Big City Lab повідомляють, що перший тестовий проєкт реалізують в Славутичі.

“Кожне місто України має закинуті будівлі, які можна було б перетворити на бізнес-резиденції та житло для вимушених переселенців, щоб не створювати окремі ізольовані модульні містечка на околицях, які лише розділяють мешканців, а не об’єднують. І всі ми знаємо, що немає нічого більш постійного, ніж тимчасове”, – заявляє Вікторія Тітова, керівниця Big City Lab.

Візуалізація: Big City Lab

Проєкт Poloklinika включатиме мікс комерційних, соціальних та житлових просторів в одному місці.

“Після деокупації Київської та Чернігівської областей, Славутич став одним із тих міст, що надає прихисток переселенцям. У місті є будівля поліклініки, яка не використовується за призначенням і пустує вже 9 років. Її загальна площа – 10 000 кв. м.”, – пояснює Юрій Фомічев, міський голова.

Візуалізація: Big City Lab

Приставна конструкція з балконами дозволить позбавитися відчуття лікарні і створити комфортні квартири. Планують додати життя на даху: публічний простір, а також приватні будинки. Проведуть модернізацію та утеплення будівлі, також планують встановлення сонячних панель на даху для енергетичної сталості, а фасади будуть створені з екологічних матеріалів.

Візуалізація: Big City Lab

В результаті реконструкції поліклініки можна отримати 3000 кв. м. під комерційну та виробничу діяльність, центр психологічної підтримки та 140 квартир.

 

 

Читайте також:

В Києві показали, як добудовують другу чергу Національного музею Голодомору-геноциду

В Ірпені презентували проєкт нового корпусу школи мистецтв

Bilodid Landscape показали проєкт реконструкції Театральної площі в Одесі