Урбанина презентувала кінцевий варіант “Довідника з відбудови міст”

Книга, над якою протягом кількох місяців працювали десятки архітекторів, дизайнерів та урбаністів, увібрала найкращі просторові рішення щодо створення безбар'єрного, комфортного та безпечного середовища міста в умовах післявоєнної відбудови.

У ній автори уніфікували ідеї – від використання матеріалів до планування кварталів з парками та скверами – та доповнили їх тривимірними моделями з точними параметрами та прикладами їхнього практичного застосування в реальних містах, зазначають в організації. 

Довідник має 392 сторінки та розділений на тематичні розділи: зони, подвір’я, площі, вулиці, фасади, пішоходи, озеленення, веломережа, громадський транспорт, автівки, об’єкти й матеріали. Під час їхньої розробки команда враховувала критерії доступності, мобільності, зміни клімату та відкритості громадських просторів.

“Довідник з відбудови міст” містить уніфіковану інформацію про облаштування найрізноманітніших відкритих міських просторів. Зображення: Урбанина

За словами заступника керівника ОП Кирила Тимошенка, цей посібник будуть використовувати фахівці, які братимуть участь у процесі відновлення міст та населених пунктів. Зокрема, мова йде про архітекторів, дизайнерів, міських політиків, держслужбовців у профільних департаментах та активних членів громад.

Книга складається з 392 сторінок. Зображення: Урбанина

“Зібрані найкращі рішення для того, щоб не просто відновити зруйноване, а й створити простір для можливостей”, – зазначив посадовець.

Книга доступна за посиланням.

 

 

Читайте також

Мемуари митця-бунтівника й активіста Ай Вейвея від ArtHuss 

ArtHuss випускає книгу “Мистецтво кольору” від легендарного Йоганнеса Іттена

Деокупована Бородянка на Київщині шукає архітекторів