Університет Шевченка отримав суттєві пошкодження внаслідок ракетного обстрілу. Як допомогти

31 грудня внаслідок ракетної атаки було ушкоджено будівлі Виставкового кампусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 

Наразі університет відкрив збір коштів на ремонт пошкоджених будівель.

Зокрема, через обстріл пошкоджені приміщення Інституту біології та медицини, географічного факультету, факультетів психології, соціології, кібернетики, радіофізики, а також фізико-математичного факультету.

Фото: Київський національний університет імені Тараса Шевченка/Facebook

В КНУ зазначають, що цього разу збитки у рази перевищуватимуть ті, яких зазнав університет під час масованого ракетного обстрілу середмістя Києва 10 жовтня 2022 року. Тоді були пошкоджені будівлі головного червоного корпусу, Інституту філології та Наукової бібліотеки імені Максимовича), кажуть у КНУ.

Наразі студенти та викладачі самостійно прибирають будівлі і території від розбитого скла, закривають вибиті вікна плівкою та фанерою, аби захистити приміщення та лабораторне обладнання від холоду й опадів. Втім, для повноцінного відновлення “знадобляться значні ресурси”, зазначають в КНУ.

Фото: Київський національний університет імені Тараса Шевченка/Facebook

Зробити благодійний внесок на відбудову корпусів можна за цим посиланням. У призначенні платежу потрібно написати “благодійна допомога на відновлення будівель внаслідок ракетного обстрілу”.

 

 

Читайте також:

Туреччина допоможе відновити постраждалий від ракетного обстрілу корпус КНУ ім. Шевченка

У Чехії пропонують знеструмити посольство росії через постійні обстріли України

Музеї, які пошкодило внаслідок обстрілів, збирають кошти на відновлення. Як допомогти