Улюблений регіон Ван Гога можуть перетворити на зелений дослідницький хаб

Ландшафт Брабанту, пейзажами якого надихався Ван Гог, планують модернізувати та створити там дослідницький хаб, зокрема присвячений митцю.

Про це повідомляє видання DesignBoom.

З ініціативи Midpoint Brabant, MVRDV і Van Gogh Homeland Foundation, у провінції Північний Брабант реалізують проєкт, який підреслює любов Ван Гога до ландшафту цього регіону та акцентує увагу на проблему поступового його знищення. 

Зображення: MVRDV

«Поєднуючи знання в галузі архітектури, ландшафтного дизайну та сталого розвитку разом із досвідом у сфері дозвілля, ініціатори хочуть відродити ентузіазм як у молодих, так і у літніх людей щодо ландшафту Брабанту», — зазначають у студії MVRDV.

Зображення: MVRDV

Проєкт включатиме три частини – атракціон, бієнале на тему “Батьківщина Ван Гога” і просвітницький центр Van Gogh Homeland Atelier.

Зображення: MVRDV

Бієнале «Батьківщина Ван Гога» проходитиме як виставка просто неба, наповнена серією відвідуваних пам’яток і тимчасових інсталяцій, розкиданих по всьому Брабанту. Відвідувачі можуть вирушити в експедицію через тимчасові супердюни, садівничі вежі, дощові камери та вересові будинки.

Перша бієнале у Браманті призначена на 2025 рік.


Читайте також:

Foster + Partners розробили проєкт набережної на Кіпрі на місці колишнього нафтопереробного заводу

Архітектурна студія OMA розробила проєкт розширення археологічного музею в Афінах

Aranchii Architects спроєктували сучасний бізнес-хаб на околицях Львова: візуалізації