Укрзалізниця у рекордні терміни відновила дві станції на кордоні з Польщею

/ Урбаністика /

Йдеться про «Держкордон – Старжава – Хирів – Нижанковичі – Держкордон (лінія 102)» та «Хирів – Самбір». 

Про це розповідає Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

«Укрзалізниця відремонтувала майже 70 км колій, оновила 10 мостів і відремонтувала вокзальну інфраструктуру та пасажирські платформи в Хирові, Нижанковичах та Старжаві. Усі роботи були виконані в рекордні строки – менше, ніж за рік», – повідомляє посадовець.

Завдяки завершенню ініціативи планують підвищити пропускну спроможність західного кордону, зокрема з’являться додаткові можливості для експортерів, логістичні шляхи для транспортування міжнародної допомоги Україні та прискорення практичної інтеграції України в європейський ринок. 

«Також працюємо над розвитком автомобільної прикордонної інфраструктури. Цього тижня відкрили для пустих вантажівок пункт пропуску «Нижанковичі – Мальховіце». Ще минулого року модернізували та збільшили пропускну спроможність пункту «Краківець – Корчова», знайшли інфраструктурне рішення для зменшення черг в пункті «Ягодин – Дорогуськ». Ці кроки дозволили суттєво наростили вантажопотік через українсько-польський кордон», – каже Кубраков.

Також розповідають, що протягом 2022 року завершили реконструкцію й електрифікацію дільниці «Ковель – Ізов – Держкордон».

 

 

Читайте також

Латвія буде передавати Україні конфісковані у п’яних водіїв автівки

Поліцейський за допомогою дефібрилятора врятував пасажира столичного метро

У Копенгагені поліція їздитиме на електросамокатах