Укрзалізниця планує протестувати впровадження жіночого купе

Укрзалізниця розглядає можливість впровадження жіночого купе, протягом кількох місяців тестуватимуть пілотний проєкт.

Про це йдеться на офіційному сайті Укрзалізниці.

«Безпека українців — незалежно від гендеру — є нашим фундаментальним пріоритетом, особливо в період повномасштабної війни. Наші залізничники уважно вивчили світовий досвід, адже жіночі купе або вагони існують у деяких країнах Азії та були протестовані в Європі”, – зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

Тому головна залізниця країни впроваджує “пілот” з жінчим купе. Його тестуватимуть впродовж декількох місяців, по закінченню яких ухвалять спільне з громадою рішення про розширення цього досвіду.


На першому етапі послугу з купівлі квитків у жіночі купе можливо реалізувати тільки через власний мобільний застосунок Укрзалізниці.

У 2010 році Укрзалізниця вже запроваджувала таку послугу, але вона не користувалася попитом, адже була доступною виключно в касах.

Однак така потреба у суспільства знову зʼявилася. На сайті Кабінету Міністрів зареєстрували петицію, в якій закликали виділити принаймні один окремий вагон для жінок і, відповідно, окремий для чоловіків в усіх потягах “Укрзалізниці”, які слідують маршрутом довше 6 годин.

 

 

Читайте також:

Укрзалізниця використовує ChatGPT для обробки звернень клієнтів

Уряд заборонив вмикати музику чи фільми в громадському транспорті

З Праги до Києва можуть запустити новий поїзд