Укрзалізниця планує запустити сполучення із Варшавою євроколією

У тестову поїздку євроколією вирушив поїзд, який вже за кілька місяців дасть старт сполученню між Варшавою та Рава-Руською з пересадкою на Львів.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України.

Від 5 квітня українські та польські залізничники спільно провели тестово-випробувальну поїздку маршрутом Люблін – Рава-Руська євроколією 1435 мм. Таким чином, для пасажирів у польскому напрямку буде зручно здійснювати пересадку на прикордонній станції Рава-Руська для переходу на європейські колії, і у зворотньому напрямку відповідно – на українські колії.

Фото: Міністерство інфраструктури України

«Запуск сполучення між Варшавою, Любліном, Рава-Руською та Львовом дозволить задовольнити величезний попит українців на зручну логістику поїздом до та з польської столиці, а також розвантажити автомобільні пункти пропуску. Працюємо над тим, щоб наші країни стали ще ближчими одна до одної», – зазначив віцепремʼєр з відновлення України Олександр Кубраков.

Зображення: Міністерство інфраструктури України

Після тестової поїздки польській стороні знадобиться декілька місяців для розгортання повноцінного митно-прикордонного контролю та завершення формальностей, після чого буде оголошено дату старту регулярного сполучення.

 

 

Читайте також:

Укрзалізниця оголосила новий потяг “Львів-Краматорськ”

Укрзалізниця запропонувала швидкий маршрут з Києва до бази лоукостера WizzAir в Румунії

У Львові представили концепцію індустріального парку “Сигнівка”