Українських лікарів безкоштовно навчатимуть англійської мови 

/ Україна /

У створенні курсу навчання за програмою "Англомовний лікар" взяли участь MONATIK, Юлія Саніна, Сергій Танчинець, Alina Pash тощо.

За даними освітньої онлайн-платформи з професійного розвитку лікарів “Аксемедін” (Accelerator of Medical Information), рівень знання англійської мови серед українських лікарів становить менше 8%. Це унеможливлює споживання ними новітнього медичного контенту з оригінальних джерел, переважно американських та європейських, що призводить до гальмівних процесів у знаннях відносно світової медичної спільноти та до збільшення медичних помилок.

Саме англійською мовою публікують та є у вільному доступі більшість наукових статей, міжнародних протоколів лікування та рекомендацій, курсів, лекцій, семінарів та конференцій, міжнародні бази даних медичних знань тощо. Спілкування та консультації з закордонними колегами, консультації українських пацієнтів за кордоном, лікування іноземців також відбувається англійською мовою. 

Для вирішення цієї проблеми міжнародний благодійний фонд “Здоров’я українського народу” оголосив про відновлення своєї програми “Англомовний лікар”, що вперше була ініційована у 2011 році для підтримки роботи медперсоналу під час Чемпіонату з футболу-2012. Частину програми створено за допомоги курсу онлайн-самовчителя Pasha English, чия методика допоможе лікарям швидко та легко освоїти базовий курс англійської мови. У межах програми понад 10 000 українських лікарів зможуть пройти навчання базовому курсу англійської мови безоплатно.

Програма реалізується у партнерстві з освітньою платформою “Аксемедін”, яка дозволяє контролювати процес навчання, а також Українською асоціацією ортопедів-травматологів, Інститутом Ортопедії та травматології НАМНУ, Кафедрою НУОЗ України ім. П.Л. Шупика.

Після успішного завершення першого етапу навчання лікарі продовжать вивчати англійську мову в межах курсу “медичної англійської”, де опанують спеціалізовані медичні терміни. 

Pasha English – це онлайн відеосамовчитель англійської мови з віртуальним викладачем. Навчання проходить за авторською методикою Павла Шилька – відомого теле- та радіоведучого, продюсера музичної премії YUNA та поліглота, за авторською методикою якого вивчають англійську мову вже понад 20 тисяч людей.

Повний курс складається з 20 уроків, які поділяються на декілька частин: конструкції з граматичних та лексичних тем для напрацювання побудови фраз, діалоги двох видів (деталізовані з перекладом та анімаційні в режимі реального часу). Закріпити вміння використовувати вирази допомагають пізнавально-навчальні тексти, слова для запам’ятовування з використанням методу асоціацій і навчальні пісні. 

До речі, пісні спеціально написані для курсу англійської мови та виконані зірками, серед яких MONATIK, Юлія Саніна (The HARDKISS), Сергій Танчинець (БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ), Ivan NAVI, Alina Pash, ANNA MARIA, David Axelrod, DIMA LIBRA, Євген Хмара, Вікторія Олізе та Аліна Башкіна. 

Для отримання безкоштовного доступу до базового блоку курсу необхідно бути чинним лікарем, зареєстрованим на платформі “Аксемедін”, заповнити свій профіль і пройти верифікацію, після чого вступити до спільноти “Англомовний лікар” та почати навчання. 

 

Інформаційна довідка

Міжнародний благодійний фонд “Здоров’я українського народу” заснований у 2009 році та впроваджує лідерські та інноваційні програми для покращення якості, доступності та безпечності медичних послуг. 

У 2011 році МБФ “Здоров’я українського народу” було прийнято до лав Всеукраїнської благодійної організації “Асоціація благодійників України”, дійсним членом якої він є і нині, а також спільнота отримала у 2022 році від асоціації найвищу відзнаку “Компас благодійності України”. 

Президентом фонду є Сергій Сошинський – український громадський діяч у галузі медицини, ексрадник Міністра охорони здоров’я з питань освіти, науки та інновацій, співголова Оргкомітету “Національної Медичної Премії”.

Наприкінці 2022 року фонд розпочав збір Першого медичного мільярда на 15 000 операцій на кінцівках у межах національної програми “Врятуй кінцівку”.

 

 

Читайте також

Здайте кров і отримайте знижку на купівлю меблів – акція від JYSK та “Агентів крові”

Урбаністи з Big City Lab завершили Альбом безбар’єрних рішень

“Нові ідеї, що народжують майбутнє”. Презентація конкурсу для дизайнерів й архітекторів U-TOUCH