Український дизайнер запропонував LEGO створити модель Маріупольської водонапірної вежі

Дизайнер Євген Тонєв розробив модель маріупольської водонапірної вежі та запропонував її для реалізації компанії LEGO. Для розгляду макет має набрати 10 тисяч голосів.

Проголосувати можна на сайті LEGO.

Модель архітектурної пам’ятки складається з 3 062 деталей та сягає висотою 34 сантиметри. Висота ж справжньої вежі становить 34 метри.

“Як людина, яка народилася в Маріуполі, я завжди відчував глибокий зв’язок зі своїм рідним містом. Втілення цієї моделі в життя по всьому світу — це моя особиста мрія, яка дозволить мені поділитися частиною своєї спадщини з шанувальниками LEGO по всьому світу”, – пише Євген Тонєв.

Фото: Yevgen Tonyev

Вежу спроєктував Віктор Нільсен у 1910 році, вона є своєрідним символом минулого міста та свідченням його прогресу. Під час блокади Маріуполя, ця споруда стала прихистком для багатьох людей.

Наразі на сайті проголосували вже понад 5 тисяч  людей.

 

 

Читайте також:

Компанія Mattel випустила першу в світі ляльку Барбі із синдромом Дауна

“Водяні лілії” Моне, викладені кубиками Lego: в Лондоні незабаром буде представлена нова робота Ай Вейвея

LEGO представила копію Ейфелевої вежі заввишки 1,5 метра