Українську історичну драму “Поводир” транслюватимуть у понад 600 кінотеатрах США

/ Події /

Виручені кошти підуть на гуманітарну допомогу Україні.

Історичну драму українського кінорежисера Олеся Саніна “Поводир” покажуть у понад 600 американських кінотеатрах у 45 штатах. Відтак стрічка матиме найбільший в історії українського кінематографа прокат у Північній Америці.

Про це повідомляють на офіційній фейсбук-сторінці кіностудії ProntoFilm.

Варто зазначити, що 100% коштів від суми, що виручать з квитків та пожертвують під час показів, спрямують на гуманітарну допомогу в Україні та українським біженцям.

Pronto Film зазначає, що повернули фільм на екрани професор та керівник Українського кіноклубу Колумбійського університету Юрій Шевчук і президент Human & Civil Rights Organizations of America Маршал Строс.

“13-го березня показали “Поводиря” у кінотеатрі Salem Cinema у містечку Сейлем, штат Масачусетс. Показ, що зібрав дві зали глядачів, відвідали губернатор штату Масачусетс Чарлі Бейкер, член Конґресу США Сет Молтон та інші американські політики”, – йдеться у повідомленні.

 

Історію успіху кінопоказу “Поводиря” підхопили американські медіа, після чого низка голлівудських компаній запропонувала безкоштовно надати свої послуги з промоції та дистрибуції.

 

 

Читайте також

У Миколаєві демонтують білборди, щоб зробити з них протитанкові “їжаки”

За допомогою трактора викради танк рф: у світі набирає популярності нова онлайн-гра

На європейському радіо щогодини лунатиме українська музика