Український стартап Remo створює дзеркальні модульні будинки для віддаленої роботи

Перший такий воркспейс з'явиться поблизу Києва у заміському комплексі Equides club. Нині сюди його доставляють з Естонії.

Українські девелопери Ярослав Пригара та Данило Пасько створили стартап Remo – компанію, що спеціалізується на виготовлені високотехнологічних робочих просторів для віддаленої роботи. Вони виконуватимуть функцію мініготелів.

Такий вигляд матимуть воркспейси. Фото: Remo

Дизайн воркспейсу Remo виконали у формі скляного дзеркального куба площею до 20 квадратних метрів. Приміщення складається із двох зон: для роботи та відпочинку. 

Читайте також: У Будапешті створили дзеркальні кіоски біля історичних пам’яток міста

Зокрема, у робочій зоні розмістили ергономічний стіл, стілець, книжкові полиці, а в зоні для відпочинку – мінібар, кавомашину та крісла.

Інтер’єр робочих просторів. Фото: noffice.me

За словами засновників проєкту, робочі простори Remo дозволять працювати у комфортних умовах з будь-якого місця світу. Нині пріоритетними ринками для стартапу є США та Мексика. А перший воркспейс розмістять поблизу Києва у заміському комплексі Equides club. 

Наразі проєкт залучив близько $1,5 мільйона інвестицій. Серед відомих капіталовкладників – засновник маркетингової агенції Fedoriv Андрій Федорів і співвласник компанії Нова пошта Володимир Поперешнюк. 

 

Читайте також

Одразу два проєкти YOD Group здобули перемогу на IIDA Global Excellence Awards

«Київ 1980-х». У столиці відбудеться виставка цифрових моделей модерністської архітектури

Фортеця кохання: як пара художників облаштовує середньовічний замок на Закарпатті