Українські бренди будуть представлені на міжнародній виставці дизайну і декору в Парижі

/ Події /

Колективний стенд Ukrainian Design Brands представить нові колекції українських виробників під час однієї з найбільших професійних виставок Maison et Objet.

З 18 по 22 січня 2024 року відбудеться найвідоміша подія в індустрії дизайну, декору та стилю життя Паризький Салон Maison et Objet. Він проходить двічі на рік тa щоразу збирає десятки тисяч професіоналів індустрії з усього світу, відкриваючи потужні бізнес-можливості для своїх учасників за кордоном. 

Вже вшосте під час виставки працюватиме колективний стенд Ukrainian Design Brands, де профільні українські компанії матимуть можливість показати міжнародній аудиторії свій продукт за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

Минулорічний колективний стенд Ukrainian Design Brands

Меблі мануфактурного виробництва і тиражні дизайнерські, освітлення, колекційний дизайн, що подеколи балансує на межі з мистецтвом, сучасні ремесла на традиційному грунті, включаючи кераміку, це основні ніші ринку, які демонструють швидку еволюцію українського дизайну за останні роки. Це помічають на міжнародному ринку, про що свідчить успіх багатьох минулорічних українських компаній-учасників стенду. Тож дедалі більше предметів дизайну та декору, що створені в Україні, з’являється в інтер’єрах по всьому світу.

Минулорічний колективний стенд Ukrainian Design Brands

За попередні роки учасниками проєкту стали понад півсотні компаній, серед яких NOOM, Makhno Products, Yalanzhi Objects, Next Level Lighting, SleepOnnn, Conferma, DONNA Factory, DALI HOME, Woo, ZEGEN, LOFU та багато інших.

Отримати шанс представити свою продукцію цього року на Maison et Objet в Парижі мають всі українські компанії дизайнерських меблів, освітлення та декору. На конкурсній основі європейські та українські експерти індустрії оберуть 8 компаній у різних категоріях. 

Минулорічний колективний стенд Ukrainian Design Brands

У селекції учасників українського стенду братимуть участь Елізабет Леріш (Франція), трендсеттер, видатний сценограф та куратор, засновниця Bureau de style ELIZABETH LERICHE, Жан-Поль Бат (Франція), директор та засновник агенціі з розвитку креативних індустрій та дизайну Le FRENCH DESIGN VIA, Анастасія Білецька, міжнародний куратор та креативний директор Майно Дизайн, Сана Моро, міжародний куратор та засновниця першої галереї українського дизайна у Парижі – Galerie Sana Moreau, Костянтин Ковшевацький, головний редактор журналу PRAGMATIKA, Піа Сайдел, дизайн оглядач, автор швейцарської платформи GALAXUS  (Швейцарія).

Умови участі та форма реєстрації за лінком. 

Дедлайн подачі заявок 27 листопада 2023 року. 

 

 

Читайте також:

Об’єднані дизайном: У Києві та Цюриху відбувся перший Kyiv Design Week 

FAINA design представили нову колекцію стільців з екоматеріалу SVITANOK

Артскульптури від студії MAKHNO з’явились у столичному ЦУМі