International Season SS23. Ukrainian Fashion Week у 2022 році відбудеться у новому форматі

/ Дизайн /

Представники UFW розповідають, що на 2022 рік вони готували значну кількість масштабних проєктів, присвячених 25-річчю події. 

Однак через війну, розпочату росією, Ukrainian Fashion Week був вимушений трансформувати плани. Зокрема, організатори представили нову ініціативу “Support Ukrainian Fashion” для підтримки українських дизайнерів, у межах якої звернулися до тижнів моди у Європі та США з проханням підтримати Україну, аби колекції талановитих дизайнерів показали на світових подіумах.

“У 1997 році Український тиждень моди закликав дизайнерів об’єднатися для створення в Україні fashion-індустрії й став цією об’єднувальною силою.

З моменту повномасштабного російського вторгнення ми всі живемо у стані неймовірного стресу та виживання, який відчуває кожен. Проте українські дизайнери під час війни знайшли у собі сили створювати нові колекції, щоб розповісти всьому світу про українську стійкість і мужність, показати українську національну ідентичність через моду, яка є невід’ємною частиною культури України”, – Ірина Данилевська, співзасновниця та CEO Ukrainian Fashion Week.

Зображення: Ukrainian Fashion Week

Представники UFW зауважують, що дизайнери використовують свої навички шиття, щоб підтримати українську армію, жертвують гроші на потреби біженців, волонтерять і всупереч жорстоким обставинам продовжують творити. Тому вони вважають за обов’язок підтримати бренди і зробити все, щоб їхні колекції SS23 побачив світ.

“Отже, 51-й сезон Ukrainian Fashion Week стане міжнародним. Ми дуже вдячні своїм колегам з Європи та США: Malta Fashion Week, Budapest Central European Fashion Week, Berlin Fashion Week, Transilvania Fashion Festival, Vienna Fashion Week, MBFW Madrid, Brussels Fashion Week, Vegan Fashion Week (Los Angeles), які вже підтримали нас.

Саме безпрецедентна міжнародна підтримка надасть можливість понад 20 українським дизайнерам представити свої колекції у вересні-жовтні 2022 року”, – йдеться у зверненні команди Ukrainian Fashion Week.

 

 

Читайте також

“Тане морозиво, тане архітектура класицизму”. В Одесі відкрили джелатерію, створену за проєктом Sivak+Partners

Interior Design For Peace. З’явилась платформа, де дизайнери й архітектори дають поради за донати для ЗСУ

14 липня в Українському Домі відбудеться відкриття виставки плакатів воєнного часу