Українці за ніч закрили збір коштів на відновлення ферми-сироварні “Зелений гай”

/ Україна /

Унаслідок російських обстрілів 3 вересня на територію підприємства впали уламки збитих ракет, вилилось паливо й сталася пожежа. 

До цього на фермі планувалося будівницво будиночків для тварин, однак вогонь знищив усі матеріали та пошкодив електромережу. Крім того, “Зелений гай” втратив частину загонів, корма та сіно для тварин, повідомила власниця ферми Євгенія Молчанова.

“Сьогодні на світанку ми сіли на сходи сироварні і розплакалися. Від усвідомлення, що склалося дуже багато дивовижних факторів, які зберегли сотні життів.

А поки приводимо до тями всіх тварин, відновлюємо загони, і попри все ми починаємо заплановане будівництво ферми, бо ми не маємо іншого вибору, як зберегти життя тварин взимку”, – ділиться жінка.

Аби не залишити тварин зимувати просто неба, власниця ферми відкрила збір коштів. Сума завданих збитків сягала близько пів мільйона гривень. Вже за ніч небайдужі українці зібрали необхідну суму.

Крім того, багато людей запропонували свою допомогу по ліквідації наслідків пожежі та відбудові загонів для тварин.

Українці закрили збір коштів за одну ніч. Скріншот: Зелений гай / Instagram

Варто зазначити, що від початку повномасштабного російського вторгнення ферма “Зелений гай” дала прихисток для понад 600 тварин. Майже половина з них – 260 тварин – наразі проживає на фермі.

 

 

Читайте також

За кілька днів вдалось закрити збір для українця, який пожертвував фермою заради знищення окупантів

Будівлю столичного спорткомплексу “Авангард” прибрали від завалів

Азербайджанська компанія SOCAR відбудувала школу в Ірпені