Україна вперше в історії відкрила власний павільйон на Конференції ООН зі зміни клімату 

/ Україна /

Проєкт має привернути до змін клімату, спричинених війною, та майбутньої відбудови країни. 

Про це йдеться в телеграм-каналі Міндовкілля.

27 Конференція Організації Об’єднаних Націй зі зміни клімату триває від 6 до 18 листопада в Шарм-ель-Шейху. Попри те, що Україна брала участь у заході кілька років, нині вона представила свій окремий павільйон. 

Його мета – показати світу згубний вплив війни та привернути увагу до відновлення країни. 

“Наша задача — донести світу інформацію про вірність України кліматичним цілям, прагнення розвитку, а також розповісти про кліматичні злочини росії та їхні глобальні наслідки. Українська делегація буде блокувати всі намагання рф легітимізувати її незаконні кліматичні звіти. Також у рамках цьогорічного переговорного процесу для України важливо отримати фінансову підтримку та ринкові й неринкові механізми реалізації цілей Паризької угоди”, – розповідає очільник Міндовкілля Руслан Стрілець.

Усередині центрального блоку павільйону України розташована інсталяція у вигляді вирви від снаряда, в якій понад п’ятсот кубів з переробленого матеріалу Polygood від The Good Plastic Company з шістнадцятьма видами ґрунтів

Другий блок привертає увагу учасників конференції ООН до наслідків, які спричинила війна для довкілля

Таким чином Україна збирається провести серію різноманітних заходів, що мають започаткувати міжнародний діалог для узгодження єдиних підходів підрахунку збитків і наслідків, спричинених війною. Також презентують ініціативу “Зелені зернові шляхи”, яка порушує питання глобальної загрози харчовій безпеці світу та створення партнерств на кожному етапі ланцюжка постачання зернових культур.

Павільйон складається з трьох смислових блоків: у центрі — інсталяція у вигляді вирви від снаряда, всередині вирви понад п’ятсот кубів з переробленого матеріалу Polygood від The Good Plastic Company з шістнадцятьма видами українських ґрунтів (нагадування про величезний потенціал країни та її важливість для світової продовольчої стабільності). Два інших блоки привертають увагу до наслідків війни для клімату та бачення майбутнього України як однієї з держав-гарантів та учасниць кліматичних цілей ООН.

Сайт українського павільйону на Конференції ООН зі зміни клімату

 

 

Читайте також

російський павільйон на Венеційській бієнале можуть передати Україні

Попри війну на Венеційській бієнале презентують Український павільйон

“Такий павільйон – це точно не про імідж”. Іван Юнаков про участь України на Dubai Expo-2020